ThemeKey (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Development
tr: Geliştirme

en: Author
tr: Yazar

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Modules
tr: Modüller

en: Theme configuration
tr: Tema yapılandırması

en: Administration theme
tr: Yönetim teması

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
tr: Değişik bir tema seçmek sitenizin görüntü ve etkisini değiştirecektir.
