ThemeKey (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Development
is: Þróun

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Parent
is: Foreldri

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Modules
is: Einingar

en: Theme
is: Þema

en: Screenshot for %theme theme
is: Skjámynd fyrir %theme þemað

en: no screenshot
is: engin skjámynd

en: Selected
is: Valið

en: User Interface
is: Notandaviðmót

en: General
is: Almennt

en: System default
is: Sjálfgefið af kerfi

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: Examples
is: Dæmi

en: Screenshot
is: Skjámynd

en: Administration theme
is: Stjórnunarþema
