ThemeKey (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Development
jv: Pangembangan

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Parent
jv: Induk

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Modules
jv: Modul

en: Theme
jv: Tema

en: no screenshot
jv: ora ana screenshot

en: Selected
jv: Kepilih

en: General
jv: Umum

en: Operation
jv: Operasi

en: Examples
jv: Contoné

en: Administration theme
jv: Administrasi téma
