ThemeKey (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Development
ast: Desendolcu

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Modules
ast: Preseos

en: Screenshot for %theme theme
ast: Captura pal tema %theme

en: no screenshot
ast: ensin captura

en: php
ast: PHP

en: Selected
ast: Esbilláu

en: Theme configuration
ast: Configuración dle tema

en: General
ast: Xeneral

en: Operation
ast: Operación

en: update
ast: anovar

en: System default
ast: Predefiníu del sistema
