ThemeKey (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Modules
ca: Mòduls

en: Theme
ca: Tema

en: Screenshot for %theme theme
ca: Captura per al tema %theme

en: no screenshot
ca: sense captura

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Theme configuration
ca: Configuració del tema

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Operation
ca: Operació

en: update
ca: actualitza

en: System default
ca: Valor per defecte del sistema

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Examples
ca: Exemples

en: Debug
ca: Depuració

en: (site default theme)
ca: (tema predeterminat del lloc)

en: Screenshot
ca: Captura

en: Administration theme
ca: Tema d'administració

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
ca: Seleccionant un disseny diferent canviareu l'aspecte i comportament del lloc.
