ThemeKey (7.x-2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Modules
lt: Moduliai

en: Theme
lt: Tema

en: Screenshot for %theme theme
lt: Temos %theme vaizdas

en: no screenshot
lt: nėra vaizdo

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Theme configuration
lt: Temų konfigūracija

en: General
lt: Bendras

en: Operation
lt: Veiksmai

en: update
lt: atnaujinti

en: System default
lt: Įprastas sistemos

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Debug
lt: Derinimas

en: (site default theme)
lt: (svetainės įprasta tema)

en: Screenshot
lt: Vaizdas

en: Administration theme
lt: Administravimo tema

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
lt: Pasirinkdami kita temą pakeisite svetainės išvaizdą ir nuotaika.
