ThemeKey (7.x-2.5) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Development
sk: Vývoj

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Parent
sk: Nadradený

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Modules
sk: Moduly

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Screenshot for %theme theme
sk: Ukážka témy vzhľadu %theme

en: no screenshot
sk: bez ukážky

en: Selected
sk: Zvolené

en: Theme configuration
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: General
sk: Všeobecné

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Operation
sk: Operácia

en: update
sk: aktualizácia

en: System default
sk: Štandardné

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Examples
sk: Príklady

en: Debug
sk: Ladenie

en: (site default theme)
sk: (predvolená téma vzhľadu)

en: Screenshot
sk: Ukážka

en: Compatibility
sk: Kompatibilita

en: Administration theme
sk: Téma vzhľadu administrácie

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
sk: Môžete si vybrať inú tému vzhľadu stránky.
