ThemeKey (7.x-3.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Development
eu: Garapena

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Modules
eu: Moduluak

en: Theme
eu: Tema

en: Screenshot for %theme theme
eu: Pantaila-argazkia %theme temarako

en: no screenshot
eu: Pantaila-argazkirik ez

en: Selected
eu: Hautatuta

en: General
eu: Orokorra

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: update
eu: eguneratu

en: System default
eu: Sistemaren lehenetsia

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Examples
eu: Adibideak

en: Debug
eu: Araztu

en: (site default theme)
eu: (gunearen gai lehenetsia)

en: Screenshot
eu: Pantaila-argazkia

en: Administration theme
eu: Kudeatzailearen gaia
