ThemeKey (7.x-3.0-alpha1) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Screenshot for %theme theme
km: រូបថត​អេក្រង់​សម្រាប់​ស្បែក %theme

en: no screenshot
km: គ្មាន​រូបថត​អេក្រង់

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Theme configuration
km: ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ស្បែក

en: General
km: ទូទៅ​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: System default
km: លំនាំ​ដើម​របស់​​ប្រព័ន្ធ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: (site default theme)
km: (ស្បែក​លំនាំ​ដើម​របស់​តំបន់​បណ្ដាញ)

en: Screenshot
km: រូបថត​អេក្រង់

en: Administration theme
km: ស្បែក​ការ​គ្រប់គ្រង

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
km: ការ​ជ្រើស​ស្បែក​ផ្សេង​នឹង​ផ្លាស់ប្ដូរ​រូបរាង និង មុខងារ​របស់​តំបន់​បណ្ដាញ ។
