ThemeKey (7.x-3.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Development
sv: Utveckling

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Note:
sv: Observera:

en: Name
sv: Namn

en: Modules
sv: Moduler

en: Theme
sv: Tema

en: Screenshot for %theme theme
sv: Skärmdump av temat %theme

en: no screenshot
sv: ingen skärmdump

en: Selected
sv: Vald

en: Theme configuration
sv: Konfiguration av tema

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: General
sv: Allmän

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Operation
sv: Funktion

en: update
sv: uppdatera

en: System default
sv: Systemstandard

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Examples
sv: Exempel

en: Debug
sv: Felsök

en: (site default theme)
sv: (webbplatsens standardtema)

en: Screenshot
sv: Skärmdump

en: Administration theme
sv: Administrationstema

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
sv: Val av ett annat tema ändrar utseendet och funktionen på webbplatsen.
