ThemeKey (7.x-3.0-alpha2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren

en: Settings
br: Arventennoù
