ThemeKey (7.x-3.0-alpha2) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Parent
el: Γονέας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Name
el: Όνομα

en: Modules
el: Μονάδες

en: Theme
el: Θέμα

en: Screenshot for %theme theme
el: Δείγμα της θεματικής παραλλαγής %theme

en: no screenshot
el: δεν υπάρχει δείγμα εικόνας

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: Theme configuration
el: Διευθέτηση θεματικής παραλλαγής

en: User Interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: General
el: Γενικά

en: Operation
el: Λειτουργία

en: update
el: ενημέρωση

en: System default
el: Προεπιλογή συστήματος

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: (site default theme)
el: (προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή του ιστοτόπου)

en: Screenshot
el: Δείγμα εικόνας

en: Target
el: Στόχος

en: Administration theme
el: Θεματική παραλλαγή της διαχείρισης

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
el: Με την επιλογή διαφορετικής θεματικής παραλλαγής αλλάζει η όψη και η αισθητική του ιστοτόπου.
