ThemeKey (7.x-3.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Selected
pa: ਚੁਣੇ

en: update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
