ThemeKey (7.x-3.0-beta1) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Parent
ja: 親

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Modules
ja: モジュール

en: Theme
ja: テーマ

en: Screenshot for %theme theme
ja: %theme テーマのスクリーンショット

en: no screenshot
ja: スクリーンショットなし

en: Selected
ja: 選択済み

en: Theme configuration
ja: テーマの設定

en: User Interface
ja: ユーザーインターフェース

en: General
ja: 全般

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Operation
ja: 操作

en: update
ja: 更新

en: System default
ja: システムデフォルト

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Examples
ja: 例

en: Debug
ja: デバッグ

en: (site default theme)
ja: （サイトのデフォルトテーマ）

en: Screenshot
ja: スクリーンショット

en: Compatibility
ja: 互換性

en: Target
ja: ターゲット

en: Administration theme
ja: 管理用テーマ

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
ja: お好みのテーマを指定してください。 テーマを変更するとサイトのルック＆フィールが変更されます。

en: don't switch the theme
ja: テーマを切り替えない
