ThemeKey (7.x-3.0-beta1) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Modules
os: Модултæ
