ThemeKey (7.x-3.0-beta1) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Parent
ro: Părinte

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Modules
ro: Module

en: Theme
ro: Temă

en: Screenshot for %theme theme
ro: Screenshot pentru tema %theme

en: no screenshot
ro: nu este screenshot

en: Selected
ro: Selectat

en: Theme configuration
ro: Configurare teme

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Operation
ro: Operație

en: update
ro: actualizare

en: System default
ro: Implicit sistem

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Examples
ro: Exemple

en: (site default theme)
ro: (temă implicită sit)

en: Compatibility
ro: Compatibilitate

en: Target
ro: Țintă

en: Administration theme
ro: Temă administrare

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
ro: Selectarea unei alte teme vizuale va schimba înfăţişarea întregului sit.
