ThemeKey (7.x-3.0-beta1) - en to uk translation catalogue (104 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Parent
uk: Батько

en: Settings
uk: Налаштування

en: Note:
uk: Примітка:

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Modules
uk: Модулі

en: Theme
uk: Тема

en: Screenshot for %theme theme
uk: Знімок екрану для теми %theme

en: no screenshot
uk: без знімків екрану

en: Selected
uk: Вибране

en: Theme configuration
uk: Конфігурація тем

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: General
uk: Загальне

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Operation
uk: Дія

en: update
uk: оновити

en: System default
uk: За промовчанням в системі

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Examples
uk: Приклади

en: Debug
uk: Зневадження

en: (site default theme)
uk: (стандартна тема сайту)

en: Screenshot
uk: Знімок екрану

en: Compatibility
uk: Сумісність

en: Target
uk: Ціль

en: Supported
uk: Підтримувані

en: Administration theme
uk: Адміністративна тема

en: Show theme option in create/edit node forms
uk: Відображати опцію вибору шаблону оформлення при створенні/редагуванні матеріалу.

en: Show 'Theme' option for nodes of type
uk: Відображати опцію 'Шаблони оформлення' для матеріалів наступного типу

en: assign node themes
uk: призначати шаблони матеріалам

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
uk: Вибір іншої теми змінить вигляд і поведінку сайту.

en: Debug Settings
uk: Установки зневаджування

en: Node: Title - The title of the node.
uk: Матеріал: Заголовок — Заголовок матеріалу.

en: don't switch the theme
uk: не перемикати тему

en: Theme configuration for this node
uk: Конфігурація тем для цього матеріалу

en: Tutorials
uk: Підручники

en: Property drupal:path is case sensitive
uk: Властивість drupal:path чутлива до регістру

en: Trace ThemeKey rule switching
uk: Відстежити перемикання правил ThemeKey

en: Operators explained
uk: Пояснення операторів

en: Example modules
uk: Модулі-приклади

en: Show values of ThemeKey properties
uk: Показати значення для властивостей ThemeKey

en: Prints out detailed information about matching or non-matching rules.
uk: Виводить детальні відомості про відповідність або невідповідність правилам.

en: Drupal paths are case insensitive by default. Modules like Global Redirect might change this behavior.
uk: За замовчуванням Drupal-шляхи нечутливі до регістру. Модулі на кшталт Global Redirect, можуть змінити цю поведінку.

en: Select this option to have logged-in users stay in the same theme until they browse to a new page with an explicit theme set.
uk: Виберіть цю опцію, щоб користувачі залишалися з такою ж темою до тих пір, поки вони переходять на нову сторінку з точно таким же набором тем.

en: Debug information will only be visible to the site's administrator.
uk: Зневаджувальна інформація буде видна тільки адміністратору сайту.

en: For every page request, Drupal steps through this Theme Switching Rule Chain until an activated rule matches or it reaches the end. If a rule matches, the theme associated with this rule will be applied to render the requested page.
uk: На кожен запит сторінки, Drupal проходить по ланцюжку правил перемикання тем, поки не буде збігатися активоване правило або буде досягнутий кінець ланцюжка. Якщо правило збігається, для відображення запитуваної сторінки буде застосована відповідна тема.

en: To get an idea how to get started, you might have a look at the !tutorials_link.
uk: Щоб зрозуміти, з чого почати, ви можете подивитися !tutorials_link.

en: Selectable Themes
uk: Теми на вибір

en: ThemeKey User Profile
uk: Профіль користувача ThemeKey

en: Add theme option to user profile
uk: Додати варіант теми в профіль користувача

en: Allows users to select their own theme for this site. ThemeKey User Profile replaces the corresponding feature that existed in Drupal 6 Core but has been removed in Drupal 7 Core.
uk: Дозволяє користувачам вибирати свої власні теми для цього сайту. Профіль ThemeKey замінює відповідний функціонал, який є в ядрі Drupal 6, але був вилучений з Drupal 7.

en: Select this option to have anonymous users stay in the same theme until they browse to a new page with an explicit theme set.
uk: Виберіть цю опцію, щоб дозволити анонімним користувачам залишатися на поточній темі, поки вони не перейдуть на сторінку з явною вказівкою іншої теми.

en: ThemeKey map function %map_function does not exists
uk: Функція відповідності ThemeKey %map_function не існує

en: No other value than "1" makes sense for this operator
uk: Відмінні від "1" значення не мають сенсу для цього оператора

en: Example: always returns "1"
uk: Приклад: завжди повертає "1"

en: ThemeKey Example
uk: Приклад ThemeKey

en: Implements parts of the ThemeKey API as an example for Developers.
uk: Частини реалізації ThemeKey API як приклад для розробників.

en: No Default Theme
uk: Немає базової теми

en: Ignore the theme decision of these modules if they select the default theme
uk: Ігнорувати вибір теми цими модулями, якщо вони обрали тему за замовчуванням

en: No different theme switching module installed.
uk: Не встановлено інших модулів перемикання тем.

en: ThemeKey Compatibility
uk: Сумісність ThemeKey

en: Show debug information to all users
uk: Показувати зневадження всім користувачам

en: See ThemeKey debug messages
uk: Бачити повідомлення зневадження ThemeKey

en: Using this permission debug messages will be displayed to users in that role.
uk: На основі цього повноваження зневаджувальні повідомлення будуть відображатися користувачам з цією роллю.

en: The month %value is not valid. Possible months are "%months".
uk: Значення місяця %value є неприпустимим. Можливі місяці "%months".

en: Value must be a number between 1 and 31
uk: Значення має бути числом від 1 до 31

en: Possible operators are "=", "!", "<", "<=", ">", ">="
uk: Можливі оператори: "=", "!", "<", "<=", ">", ">="

en: System: Month - Current month formatted as 'Jan' through 'Dec'
uk: Система: Місяць - поточний місяцб у форматі від 'Jan' до 'Dec'

en: System: Day of Month - Current day of the month formatted as 1 - 31
uk: Система: Число місяця - Поточний день місяця у форматі числа від 1 до 31

en: <strong>*</strong><br />contains
uk: <strong>*</strong><br />містить

en: <strong>!*</strong><br />not contains
uk: <strong>!*</strong><br />не містить

en: <strong>!~</strong><br />non matchting regular expression, including delimiters and modifiers (see !link)
uk: <strong>!~</strong><br />не збігається з регулярним виразом, включаючи роздільники і модифікатори (докладніше: !link)

en: Possible operators are "=", "!", "*", "!*", <", "<=", ">" and ">="
uk: Можливі оператори: "=", "!", "*", "!*", <", "<=", ">" та ">="

en: Possible operators are "*", "!*", "<", "<=", ">", ">=", "~" and "!~"
uk: Можливі оператори: "*", "!*", "<", "<=", ">", ">=", "~" та "!~"

en: Value isn't suitable for checks against times formatted like "23:56:17"
uk: Значення не підходить для перевірок з часом у форматі "23:56:17"

en: Value isn't suitable for checks against times formatted like "23:16:56"
uk: Значення не підходить для перевірок з часом у форматі "23:16:56"

en: The only possible operators are "~" and "!~"
uk: Можливі лише оператори  "~" та "!~"

en: Possible operators are "=", "!", "*", "!*", "~", "!~"
uk: Можливі оператори: "=", "!", "*", "!*", "~", "!~"

en: System: HTTP Header - Every single HTTP header and its value if present will be formatted like 'HEADER_NAME=HEADER_VALUE'
uk: Система: HTTP-заголовок - Кожен HTTP-заголовок і його значення, за наявності, буде відформатоване у вигляді 'HEADER_NAME=HEADER_VALUE'

en: Let the user select a theme for her blog pages
uk: Дати користувачам можливість вибирати тему для їх власних сторінок блоґу

en: You need to activate at least one selectable theme.
uk: Необхідно активувати принаймні одну з запропонованих тем.

en: Blog: User ID - The id of the user (uid) who owns the blog.
uk: Блоґ: ID користувача - Ідентифікатор користувача (uid) автора блоґу.

en: rule cascade
uk: каскад правил

en: This content type is used in Organic Groups. By default, the theme you select here will only be used to display this node if you set the theme for the Organic Group to %theme
uk: Цей типу матеріалу використовується в Органічних групах. За замовчуванням обрана тут тема буде використовуватися для відображення цього матеріалу тільки якщо встановлено тему для Органічних груп %theme

en: This default behaviour could be modified using the !themekey_compat_link module.
uk: Ця базова поведінка може бути змінена модулем !themekey_compat_link.

en: Group: ID - The og group ID
uk: Група: ID - Ідентифікатор органічної групи

en: System: Browser - Information about user's browser. Possible values: 'Blazer [VERSION]', 'Internet Explorer [VERSION]', 'Internet Explorer Mobile [VERSION]', 'Mozilla Firefox [VERSION]', 'Netscape [VERSION]', 'Google Chrome [VERSION]', 'Safari [VERSION]', 'Galeon [VERSION]', 'Konqueror [VERSION]', 'Gecko based', 'Opera [VERSION]', 'Lynx [VERSION]', 'Fennec [VERSION]', 'Maemo [VERSION]', 'unknown'
uk: Система: Браузер - Інформація про браузер користувача. Можливі значення: 'Blazer [VERSION]', 'Internet Explorer [VERSION]', 'Internet Explorer Mobile [VERSION]', 'Mozilla Firefox [VERSION]', 'Netscape [VERSION]', 'Google Chrome [VERSION]', 'Safari [VERSION]', 'Galeon [VERSION]', 'Konqueror [VERSION]', 'Gecko based', 'Opera [VERSION]', 'Lynx [VERSION]', 'Fennec [VERSION]', 'Maemo [VERSION]', 'невідомо'

en: System: Browser - Simplified information about user's browser. Possible values: 'Blazer', 'Internet Explorer', 'Internet Explorer Mobile', 'Mozilla Firefox', 'Netscape', 'Google Chrome', 'Safari', 'Galeon', 'Konqueror', 'Gecko based', 'Opera', 'Lynx', 'Fennec', 'Maemo', 'unknown'
uk: Система: Браузер - Коротка інформація про браузер користувача. Можливі значення: 'Blazer', 'Internet Explorer', 'Internet Explorer Mobile', 'Mozilla Firefox', 'Netscape', 'Google Chrome', 'Safari', 'Galeon', 'Konqueror', 'Gecko based', 'Opera', 'Lynx', 'Fennec', 'Maemo', 'невідомо'

en: System: Operating System - Information about user's browser. Possible values: 'Windows XP', 'Windows Vista', 'Windows 98', 'Windows 2000', 'Windows 2003 server', 'Windows NT',  'Windows ME', 'Windows CE', 'Windows ME', 'Windows Phone', 'iPhone', 'iPad', 'Mac OS X', 'Macintosh', 'Linux', 'Free BSD', 'Symbian', 'webOS', 'Android', 'Blackberry', 'unknown'
uk: Система: Операційна система - Інформація про браузер користувача. Можливі значення: 'Windows XP', 'Windows Vista', 'Windows 98', 'Windows 2000', 'Windows 2003 server', 'Windows NT',  'Windows ME', 'Windows CE', 'Windows ME', 'Windows Phone', 'iPhone', 'iPad', 'Mac OS X', 'Macintosh', 'Linux', 'Free BSD', 'Symbian', 'webOS', 'Android', 'Blackberry', 'невідомо'

en: System: Operating System - Simplified information about user's browser. Possible values: 'Windows', 'Windows Phone', 'iPhone', 'iPad', 'Mac OS X', 'Macintosh', 'Linux', 'Free BSD', 'Symbian', 'webOS', 'Android', 'Blackberry', 'unknown'
uk: Система: Операційна система - Коротка інформація про браузер користувача. Можливі значення: 'Windows', 'Windows Phone', 'iPhone', 'iPad', 'Mac OS X', 'Macintosh', 'Linux', 'Free BSD', 'Symbian', 'webOS', 'Android', 'Blackberry', 'невідомо'

en: Adding CSS Rule Chain
uk: Ланцюжок правил додавання CSS

en: For every page request, Drupal steps through this Adding CSS Rule Chain until an activated rule matches or it reaches the end. If a rule matches, the CSS file associated with this rule will be added to the requested page.
uk: На кожен запит сторінки, Drupal проходить по ланцюжку правил додавання CSS, поки активоване правило не буде знайдене або не буде досягнутий кінець ланцюжка. Якщо правило знайдене, CSS-файл, асоційований з правилом, буде доданий до запитуваної сторінки.

en: Redirecting Rule Chain
uk: Ланцюжок правил переспрямування

en: Auto hide
uk: Автоматично ховати

en: Let the user select a theme that will be used to display all content she creates.
uk: Дозволити користувачеві вибрати тему, яка використовуватиметься для всього створеного ним вмісту.

en: Assign themes from user profile. All content created by a user will be shown to all visitors using the theme they selected in their profile. This also includes the user's contact form, profile page, and blog pages. If Administrative theme selection options are used ThemeKey Compatibility must be enabled and configured to allow ThemeKey to retain control in the theme switching rule chain for 'edit' and 'add' pages.
uk: Призначати теми з профілю користувача. Весь вміст, створений користувачем буде показаний відвідувачам з використанням теми, яку вони обрали в своєму профілі. Сюди входять також контактна форма користувача, сторінка профілю і сторінки блоґу. Якщо використовуються варіанти вибору адміністративної теми, то повинна бути увімкнена сумісність з ThemeKey і налаштовано дозвіл, що дає ThemeKey право керувати в ланцюжку правил перемикання тем для сторінок «додати» і «редагувати».
