ThemeKey (7.x-3.0-rc2) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Modules
he: רכיבים

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Screenshot for %theme theme
he: צילום מסך עבור העיצוב %theme

en: no screenshot
he: ללא צילום מסך

en: php
he: PHP

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Theme configuration
he: הגדרת עיצוב

en: General
he: כללי

en: Operation
he: פעולה

en: update
he: עידכון

en: System default
he: ברירת המחדל

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Debug
he: אתר באגים

en: (site default theme)
he: (עיצוב ברירת מחדל)

en: Screenshot
he: צילום מסך

en: Administration theme
he: ערכת עיצוב לעמודי ניהול

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
he: שינוי העיצוב משנה את מראה האתר.
