ThemeKey (7.x-3.0-rc2) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Note:
mr: टीप:

en: Name
mr: नाव

en: php
mr: पीएचपी

en: Selected
mr: निवडलेले

en: General
mr: साधारण

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: Administration theme
mr: प्रशासकीय विभागाची थीम
