ThemeKey (7.x-3.0-rc2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma
