ThemeKey (7.x-3.0-rc2) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Theme configuration
ug: ئۇسلۇب تەڭشەش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: update
ug: يېڭىلاش

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Administration theme
ug: سېستىما باشقۇرۇش بېتى ئۇسلۇبى
