ThemeKey (7.x-3.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Theme
ps: ویینه

en: Selected
ps: غوره شوي

en: General
ps: ټوليز

en: Target
ps: موخه

en: Administration theme
ps: ویینه پازوالنه
