ThemeKey (7.x-3.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Modules
si: මොඩියුල
