ThemeKey (7.x-3.0) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Parent
sl: starš

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Modules
sl: Moduli

en: Theme
sl: Tema

en: Screenshot for %theme theme
sl: Zaslonska slika za temo %theme

en: no screenshot
sl: ni posnetka zaslona

en: Selected
sl: Izbrano

en: Theme configuration
sl: Konfiguracija teme

en: General
sl: Splošno

en: update
sl: posodobi

en: System default
sl: Privzeto

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: (site default theme)
sl: Izberi preivzet časovni pas strani.

en: Screenshot
sl: Zaslonska slika

en: Administration theme
sl: Tema za upravljanje
