ThemeKey (7.x-3.3) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: php
gu: પીએચપી

en: General
gu: સામાન્ય

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
