ThemeKey (7.x-3.4) - en to cy translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Parent
cy: Rhiant

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: settings
cy: gosodiadau

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Theme
cy: Thema

en: Screenshot for %theme theme
cy: Siot sgrin ar gyfer thema %theme

en: no screenshot
cy: dim siot sgrîn

en: Selected
cy: Wedi ei ddewis

en: Theme configuration
cy: Ffurfweddiad thema

en: General
cy: Cyffredinol

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: update
cy: diweddaru

en: System default
cy: Rhagosod system

en: (site default theme)
cy: (thema rhagosod safle)

en: Screenshot
cy: Siot Sgrin

en: Administration theme
cy: Thema gweinyddol

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
cy: Bydd dewis thema gwahanol yn newid golwg a teimlad y safle.
