ThemeKey (7.x-3.4) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Modules
kk: Модульдер

en: Screenshot for %theme theme
kk: Скриншот %theme тақыб үшін.

en: no screenshot
kk: Скреншот жоқ

en: Selected
kk: Тандалған

en: Theme configuration
kk: Теңшелімнің тақырыбы

en: General
kk: Басты

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Operation
kk: Операция

en: update
kk: жанарту

en: System default
kk: Әдепкі

en: (site default theme)
kk: Сайттың әдепкі тақырыбы.

en: Screenshot
kk: Скриншоты

en: Administration theme
kk: Басқарушы темасы

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
kk: Сайттың әр түрлі темасың таңдау кезде сыртқы түрі өзгертеді.
