ThemeKey (7.x-3.2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: settings
az: parametrlər

en: Modules
az: Modullar

en: Theme
az: Tema

en: Selected
az: Seçildi

en: General
az: Əsas

en: Debug
az: Debaq

en: Target
az: Hədəf

en: Administration theme
az: Administrator mövzusu
