ThemeKey (7.x-3.4) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Examples
ne: उदाहरण
