Theme Test (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Age
af: Ouderdom

en: Log
af: Logboek

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Access log settings
af: Toegangslog verstellings

en: Table
af: Tabel
