Theme Test (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Table
am: ሰንጠረዥ
