Theme Test (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Age
ar: العمر

en: Log
ar: السجل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Access log settings
ar: إعدادات سجل الوصول

en: Details
ar: التفاصيل

en: Table
ar: جدول

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Form
ar: النموذج
