Theme Test (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Log
ast: Rexistru

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Access log settings
ast: Configuración del rexistru d'accesos

en: Details
ast: Detalles

en: Table
ast: Tabla
