Theme Test (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Table
bn: টেবিল
