Theme Test (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Access log settings
bo: ཟིན་ཐོའི་སྒྲིག་འགོད་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Sub
bo: འོག་ཡིག
