Theme Test (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Access log settings
bs: Postavke bilježenja pristupa

en: Details
bs: Detalji

en: Table
bs: Tabela

en: First name
bs: Ime
