Theme Test (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Age
ca: Temps

en: Log
ca: Registre

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Access log settings
ca: Paràmetres del registre d'accés

en: Details
ca: Detalls

en: Table
ca: Taula

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Form
ca: Formulari
