Theme Test (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Age
cs: Věk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Access log settings
cs: Nastavení logu přístupů

en: Details
cs: Detaily

en: Table
cs: Tabulka

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Form
cs: Formulář
