Theme Test (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Age
cy: Oed

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Access log settings
cy: Mynediad i osodiadau log

en: Details
cy: Manylion

en: Table
cy: Tabl

en: Last name
cy: Cyfenw
