Theme Test (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Age
da: Alder

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: Access log settings
da: Indstillinger for besøgslog

en: Details
da: Detaljer

en: Table
da: Tabel

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Form
da: Formular
