Theme Test (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Age
de: Alter

en: Log
de: Protokoll

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Password
de: Passwort

en: Preview
de: Vorschau

en: Save
de: Speichern

en: Access log settings
de: Zugriffsprotokolleinstellungen

en: Table
de: Tabelle

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Form
de: Formular

en: Sub
de: Tiefgestellt

en: Tab 1
de: Reiter 1

en: CV
de: Lebenslauf

en: The log.
de: Das Protokoll.
