Theme Test (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Age
el: Ηλικία

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Access log settings
el: Ρύθμιση του ημερολογίου πρόσβασης

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Table
el: Πίνακας

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Form
el: Φόρμα

en: Sub
el: Δείκτης
