Theme Test (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Log
eo: Loglibro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Access log settings
eo: Aliru protokolajn agordojn

en: Details
eo: Detaloj

en: Table
eo: Tabelo
