Theme Test (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Age
et: Vanus

en: Log
et: Logi

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Access log settings
et: Kasutuslogi määrangud

en: Details
et: Üksikasjad

en: Table
et: Tabel

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Form
et: Vorm
