Theme Test (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Log
eu: Log-a

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Table
eu: Taula

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Form
eu: Formularioa
