Theme Test (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Age
fi: Ikä

en: Log
fi: Loki

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Access log settings
fi: Osumien kirjaamisen asetukset

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Table
fi: Taulukko

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Form
fi: Kaavake

en: Sub
fi: Alaindeksi
