Theme Test (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Age
fil: Gulang

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Password
fil: Hudyat

en: Name
fil: Pangalan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Save
fil: Pangalagaan
