Theme Test (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Log
is: Gerðalisti

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Password
is: Loyniorð

en: Name
is: Navn

en: Preview
is: Undansýning

en: Save
is: Goym

en: Access log settings
is: Setingar viðvíkjandi atgongdargerðalistan

en: Details
is: Nágreining

en: Table
is: Talva
