Theme Test (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Age
gl: Idade

en: Log
gl: Rexistro

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Access log settings
gl: Axustes do rexistro de acceso

en: Details
gl: Detalles

en: Table
gl: Táboa

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Form
gl: Formulario
