Theme Test (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Age
hr: Starost

en: Log
hr: Dnevnik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Access log settings
hr: Postavke zapisnika pristupa

en: Details
hr: Detalji

en: Table
hr: Tablica
